O nas

W Leonii wiemy jak przygotować idealną kawę dla Ciebie!

Kawa bywa nazywana napojem bogów, być może dlatego, że znajduje się w niej silny ładunek energetyczny.

Firma Leonii jest gwarancją najwyższej jakości ziaren oraz procesu produkcji. Nasza kawa powstaje z specjalnie wyselekcjonowanych ziaren co poczujesz w swojej filiżance zaparzonego aromatycznego napoju.

Jakość naszej kawy jest dla nas największym priorytetem.

Każda paczka Kawy Leonii jest poddawana kontroli jakości. Dlatego mamy pewność, że ziarna, które trafią w Twoje ręce jest to 100% kawy w kawie o bogatych walorach smakowych tak abyś mógł się delektować filiżanką fantastycznego naparu. Nasze kawy są świeżo palone!!!!!

onas

Podstawą jest dobre ziarno!

Budzenie się kawowej świadomości, zainteresowanie ziarnem od podstaw na wszystkich stopniach obróbki to tak zwana trzecia fala kawy. Pierwsze dwie fale to powszechność kawy rozpuszczalnej oraz szalona popularność kawy w stylu włoskim espresso, latte. Natomiast w tej chwili króluje kawa rozumiana w sposób podobny jak wino – wymagającej wiedzy, doświadczenia w smaku, ale będącej też wielką i ciekawą przygodą nie tylko banalnym naparem stawiającym nas rano na nogi.

Zdobywając wiedzę i doświadczenie o kawie nazywanej czarnym złotem, szukaliśmy długo odpowiednich ziaren. Koniec końców specjalnie dla Państwa mamy do zaproponowania cztery rodzaje wyśmienitych Kaw.

Koszyk

Serdecznie zapraszamy do posmakowania kawy z całego świata

ZADZWOŃ tel. 667 690 060