Nasze kawy

Ziarenko kawy jest wielkim podróżnikiem przemierzającym cały świat. Chcemy Państwa zaprosić w ekscytującą podróż po świecie naszych specjalnie wyselekcjonowanych kaw, odwiedzimy najdalsze zakątki.

Przygodę z kawą czas zacząć!

Pamiętajmy, że trudno jest zrobić w domu dobrą kawę, jeśli nie zaczniemy od zakupu dobrych ziaren.

W naszej ofercie proponujemy kawy ziarniste. Istotne jest aby kupować kawę w ziarnach i mielić na bieżąco tylko tyle ile potrzebujemy. Kawa świeżo zmielona przed spożyciem charakteryzuje się najwspanialszym aromatem i bukietem smakowym. Natomiast na specjalne życzenie klienta możemy przesłać również kawę zmieloną.
Etiopczycy powiadają: jeśli masz zmartwienie- napij się Kawy, jeśli się cieszysz- napij się Kawy, jeśli jesteś zmęczony- napij się Kawy!
Zdobywając wiedzę i doświadczenie o kawie nazywanej czarnym złotem, specjalnie dla Państwa długo szukaliśmy odpowiednich ziaren. Koniec końców mamy do zaproponowania cztery rodzaje wyśmienitych kaw.

Trzy są to ekskluzywne kawy jednorodne tzw. single-origin to „pojedyńczy rodzaj” i jest to nazwa, która określa ziarna z jednego, konkretnego miejsca pochodzenia. Wybraliśmy Kawę z Etiopii oraz Kolumbii i Meksyku. Kawy jednorodne zyskują popularność wśród świadomych konsumentów, którzy pragną czegoś więcej. Oferują one całe bogactwo smaków, pozwalają odkryć mnóstwo niuansów, a przede wszystkim dają radość obcowania z produktem, który jest jedyny w swoim rodzaju.
Stworzyliśmy również jedną mieszankę, kawa Marimba która zaspokoi wyrafinowane gusta naszych Klientów.

Nasza kompozycja

Kawy jednorodne

Koszyk

Serdecznie zapraszamy do posmakowania kawy z całego świata

ZADZWOŃ tel. 667 690 060